Copyright © 2015, All rights reserved.
hahaha ı lıke it


en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
 
Dişilerin zihnini manipüle et
50744


Takip eden bir kişi bile kalsa ben yazmaya devam edeceğim arkadaşlar, burada aktif yazan sayısına aldanmayın, sabah filan okuyan bi çok insan var.

derren'a çok kafayı takmışsınız. onun olayını hemen anlatayım : "anlık hipnoz". normalde hipnoterapistler, hastasını yatırır, "eveet, şimdi ondan geriye sayıyorum, her rakamda göz kapakların iyice uyuşacak vs vs" diye dakikalarca uğraşırlar.

milton erickson da işte bunun alternatifini geliştiren şahıstır, pandoranın kutusunu açtıktan sonra (göndermeye bak be hehe), bu anlık hipnozu anlatacağım size. ama onu falan başka başlıktan devam ederim büyük ihtimal, çünkü o zaman olay kız tavlamaktan çıkıp, hayatın her alanına kayıyor, o konuları merak eden adamın bu kadar yazı okumasına gerek yok sonuçta.

her neyse beyler, kızı analiz ederken bu üç olayı kullanacağız. e diyeceksiniz ki, amına koyayım ben bunları nasıl takır tukur çözümleyeceğim böyle. hiç zor değil beyler. ne dedik, seks, zaman, ilişkiler. kadınlar, hayatlarındaki bu üç olaya da 2 farklı şekilde strateji geliştirmiştir. o 2sinden hangisi olduğunu anlamanız yetecek, ve unutmayın ben bunu 30 saniyeden az bi sürede anlıyorum, zor bi olay değil yani.

biraz matematiğe kayacak olursak, 3 tane ana konumuz, ve her konuda çözebileceğimiz 2 kadın tipi var. kadınlar dediğim gibi bu üç muhabbete de sadece 2 ayrı strateji geliştirmişlerdir. yani oluşabilecek farklı kadın tipi : 2*2*2=8. 8'e buradan geliyoruz yani. ama siktimin dünyasındaki bütün kadınları sen nası 8 grupta toplarsın, bunun bilimsel bi yanı yok, bütün genellemeler yanlıştır dersen, sadece yazıyı oku ve tamamla derim. aslında burada anlattığım her şey, size farkında olmadan kişisel olarak farklı şeyler katıyo. kişisel açıdan bu konularda uçacaksınız.

her neyse, her kadının bu şekilde benzer hayata dair hamleleri vardır. bu durum onları "tek" yapmaz. kadının bu üç olayla ilgili stratejileri, onların farklı kişiliklere sahip olmasına yol açar. biz de onların kişiliğini kolayca çözümleyebileceğiz bu üç algı dahilinde.

diplomatik ilişkiler gibi bu. ya savaş ya barış, ya kazan ya kaybet.

yani bu yüzden genellemelerin gücü fazlasıyla artıyo. çünkü kadın hayatında bu konularda, iki kutuptan birini seçer. bu 8 tipten önce bunları anlatmamın önemi de buradan geliyor, eğer yanlış strateji uygularsanız, istediğiniz etkinin tam tersini alırsınız (başarısız ilişkilerde olduğu gibi). bi kadına tamamen işleyen bi taktik, diğerinde tamamen sıçabilir.


kızların zaman algısı var : kız en olası partnerini seçmek için zaman harcar, fakat saat işlemektedir.

kızların seks algısı var : duygusal ve fiziksel tatminlik yaşamak isterler, fakat kızlar için, seks belli sonuçlar doğurur.

kızların ilişki algısı var : kızlar biyolojik olarak bi aile büyütmeye programlanmıştır, fakat modern toplum onlara yeterli imkanları sunmakta ve özgürlüğünü vermektedir.

her algılar, kadının kafasında iki farklı şekildedir.

sizin tek yapmanız gereken, kızın beyninde tamamen neler döndüğünü anlamak ve onun her algıdaki baskın görüşünü çözmektir. ve beyler, farkında mısınız bilmiyorum, şu son beş dakika içinde, kadın beynine dair psikoloji bölümünü bitirmiş insanlardan daha fazla bilgi edindiniz.

şimdi size biraz heyecanlanlı şeyler anlatıcam, dikkat. özünde, psikolojide karmakarışık olan şeyleri aşırı basit şekilde göstericem. şu üç algı muhabbetiyle, psikolojideki bi çok karmaşık süreçlerin kısayolunu oluşturdum.

şunu fark edin ki, kızları anlamaya dair tamamen yepyeni ve çok güçlü bir şey öğreniyorsunuz. buna yeni bi dil öğrenmek gibi bakabilirsiniz.

şimdi sizin hedefinizdeki kızın, bu üç algıyı nası yorumladığını çözücez.

yazının başında aklınıza getirdiğiniz, belki sonradan unuttuğunuz kızı tekrar diriltin.


beyler aklınızda spesifik (belirgin) bi hedefin olması önemli bi nokta. çünkü direk pratik yaparak öğreneceğiz tekniği.

öncelikle zaman algısına bakarak kızın hangi model olduğunu çözelim.

kız, "doğru kişi"yi bulmak istiyo, ama zaman ilerliyo. beyler kızlar bu zaman engeliyle iki farklı şekilde başeder. aynı anda birden fazla kişiyle çıkabilirler.

güzel bi örnekle açıklarsak, bi şirket yeni bi ceo alacak diyelim, ve o ceoyu almaları için sadece üç ayları var. ya bi kaç adamı işe alırlar, onları iş üstünde denerler, ve üç ayın sonunda en iyisini seçerler. ya da potansiyel gördükleri en iyi adamı seçip, onu üç ay içinde iyice eğitirler.

her ikisi de mükemmel strateji değil, fakat zaman kısıtlaması altında uygulanabilecek en iyi yöntemler. iki yönteminde kendine göre avantajları ve dezavantajları var.

kız açısından olaya bakarsak, kız bi çok kişiye pas verir, onları test eder, ve uzun süre içinde kendini en iyi gösterene tav olurlar. ya da potansiyel olduğu erkeği tak diye seçerler, ve tüm enerjisini onu mükemmel bi erkek arkadaş yapmak için harcarlar.

şimdi olayı kolaylaştırmak için, bu iki modele isimler verelim. deneyci ve yatırımcı. hatta daha ileriye gidip "d" ve "y" diyelim.

küçük bi özet..

en iyisini seçebilmek için kadın ömrü çok sınırlıdır. ya bi kaç kişiyi aynı anda test ederler, ya da bi kişiyi seçip bütün enerjisini ona harcarlar. deney ya da yatırım. d veya y.

deneyci olan kadınların anlayışı bazen, bi kaç kişiyle aynı anda çıkıp, bi erkeğin açığını diğeriyle tamamlamak olur. yatırımcı olanlar, bi kişiyi ele alır ve onu mükemmelleştirmeye çalışır.

iki tip kızı da görmüşsünüzdür. bir sürü erkeğin peşinden koştuğu, hepsine çaktırmadan pas veren kızlar, veya tek bi erkeğe bağlanıp onu düzeltmeye çalışanlar. deney ya da yatırım. d veya y.beyler, bu kadar hızlı bi performans beklemiyodum, bravo, bi çoğunuz olayı çözmüş. hem d hem y diyenlerin, tam olarak kızı çözebilmesi için yapması gerekenlere sonra daha ayrıntılı değineceğim. hem d hem y dediklerinizin çoğu deneyseldir, türk toplumunda kabul görebilmek için yatırımcı ayağı yapıyordur.

edit : 2 özelliği de taşımıyor ne lan ahhahaa.. bu senin henüz iyi analiz edemediğini gösteriyo. yakında size 3 soru öğreticem, 3 soruyla hiç uğraşmadan kızın mentalitesini anlayabileceksiniz


şimdi geldik seks algısına beyler. tekrarlıyorum (artık tekrarlarıma alışmışsınızdır zaten hehe) : kadının fiziksel tatminliğe ihtiyacı olduğu yerde, sosyal problemler başlar. din, mahalle baskısı, sosyal ortamı, diğer erkekler, kız arkadaşları falan filan. olaya "evlenme" açısından bakan bi çok insan dolar çevresinde.

türk kızlarında sikmek çok önemlidir, bi kere siktiğiniz kızın sizi kolay kolay unutması zordur. amacımız seks değil, bunu unutmayın. tam kölelik. ayrıca en başta dediğim gibi, sikik türk kızlarına değil, stoya'ya oynuyoruz.

her neyse, seks algısı çok önemlidir beyler, sevdiğiniz biriyle buluşursunuz, sevişmek istediğiniz aşamaya gelirsiniz. buradan itibaren kızın seks algısı, kızın beynini bize açacak. neyi nasıl yapacağımızı göreceğiz. neden sizinle sevişeceğine dair önemli şeyleri, kızın yavaş yavaş beynine işleyeceğiz.

bi kızın seks algısının anahtarı nedir? stratejisini neye göre kurar? bu çok çok önemli, bütün yaklaşımınızı değiştirecek çünkü.

kızlar seksi sever. genellikle 13 yaşından itibaren düzenli matürbasyon yapmaya başlar. şu yazıyı okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum : http://www.webhatti.com/e...izlarda-masturbasyon.html .

kızlar için seks : duygusal birleşme + fiziksel zevktir. yani kızlar duygusal birleşmeyi de, fiziksel tatmini de sever. fakat seks kızlar için bazen olumsuz sonuçlar doğurabilir, bunlar duygusal travmalara veya çeşitli sosyal yargılara (kaşar) sürüklenebilir. kadın da iki farklı şekilde bu durumla savaşır. yani kızların iki farklı seks algısı vardır. bu da seksin kızın kafasında ne kadar yer kapladığını ortaya çıkartır.

başta size 3 masum soruyla, kızı tanıyacağınızı söylemiştim, bu sorulara da geleceğim, seks algısını tamamen masum yöntemlerle öğrenebilirsiniz.

her neyse, yine örnekleyelim. diyelim oda arkadaşlarınızla, birden fazla kişiyle bi evde kalıyosunuz. birinin bi parça keki fırında kalmış. o keki istersiniz, fakat bu sefer de "fırsatçı, açgözlü" gibi damgalar yersiniz. fakat gönül mahkemeniz, o kalan kek için en uygun kişi olarak sizi seçer.

diyelim ki, bi tane oda arkadaşınız bu esnada eve geliyo, ve kayıp keki görüp sinirleniyo, üzülüyo. iki şansınız var. ya reddedersiniz, salağa yatarsınız "keki ben yemedim, noolduğunu bilmiyorum" dersiniz. ya da yaptığınız şeyi meşru kılmaya çalışırsınız. "ee ne var amına koyim, bi parça kekin muhabbetini mi yapıcaksın" gibisinden.

kızlar için seks de aynı bunun gibidir. eğer kız, biriyle sevişirse, sonra arkadaşlarıyla takılırsa, ona "ee noldu" derler. kız ya reddeder, " bi şey olmadı ya, nolsun, sadece takıldık, sinemaya falan gittik işte" der. ya da yaptığını meşru kılmaya çalışır "evet seviştik, ama çok fazla sarhoştum, hem seks o kadar da büyük bi şey değil." gibisinden.

reddetmek, ya da meşru kılmak. r veya m.

küçük bi özet geçersek, kız sekse hoşgörülü bakar, ama bazı sosyal problemler vardır. bu problemler onu engeller, ya kız durumu reddeder, ya da bazı bahaneler uydurup olayı kabul ettirmeye çalışır.

r veya m.

bu, neden bazı kızların, diğer erkeklerden daha az seviştiğini gösterir. reddedenler, seks yapmadığını iddia eder. seks hakkındaki düşüncelerini bastırır. ve erkeklerle sevişmeyi kendisi için çok zor bi hale getirir. ya da önemsiz bi şeymiş gibi kabullenir, bi çok kez olmasına izin verir.

reddetmek ya da meşru kılmak. r veya m.


ve son olarak beyler, üçüncü algıya geldik. ilişki algısı. kızın geleceği için zamanladığı ilişki ne tarz, ve bundan ne bekliyo, bu kızın hayatını belirleyen çok önemli bi roldür. çünkü kadınlar biyolojik olarak çocuk doğurup büyütmeye programlanmıştır, iyi empati yetenekleri vardır, ve güçlü hislere sahiptir.

fakat modern toplum, onları bağımsız, özgür, kendi ayakları üstünde durmaya itiyo. erkek gibi ağır çalışmaya ve kariyer yapmaya yönlendiriyo.

hayattaki bu anlayışı için çok önemli. çünkü bu algı kadını etkilemenin anahtarıdır. hangi erkekleri çekici bulduğunun ipucudur. ve bu ona nasıl yanaşacağımızı gösteren bi rehberdir. kendimizi onun ailesi yerine mi, kariyeri yerine mi koymalıyız?

kadınlar biyolojik olarak bi aile yaratma konusunda ısrar eder, fakat toplum bunu bastırmış, bu odağı kariyere çevirmiştir. kadın ilişkilere de bu düzlemde iki farklı bakış açısı geliştirir. bu da onun amacını ortaya çıkartan bir şeydir.

bunu da örneklemezsek artık ayıp olur.

liseli bi piç düşünün. önünde iki seçenek var, biri okuduğu yerde kalıp, eski arkadaşlarıyla içli dışlı, güvende ve ailevi bi ortamda okuluna devam etmesi. diğer seçenek ise, uzak bi yerdeki, çok daha güzel bi okula gitmesi. ama orada kimseyi tanımıyor, böyle bi ortamı yok, akat iyi bi eğitim alacak ve başarı şansı daha fazla.

anlamak zorundasınız ki, kadın için çıkacağını erkeği seçmek ve onunla sevişmek, sizin okul tercihiniz gibidir. çoğu tip, önce ev ödevlerini yapar, sonra kız arkadaşıyla takılır. şöyle bi toplumal olay var ki, kadınların hayatta iş veya okul dışında geriye kalan zamanı daha fazla.

bunun nedeni, kadın için ilişkiye odaklanmak veya kariyerine odaklanmak iki ayrı uzun vadeli iştir. örneğin, bi kız düşünelim, bu avukat olmak istiyo. buda bu olaya en azından 4 yıl bağlanması demek. bu durum, kızın bi bebek yapmasını çok zorlaştırıyo. ama bi erkek için öyle değil, kızı hamile bakarız, sonra siktirip işimize döneriz. bu kadınlar için daha problemli bi durumdur.

kız kariyerine(eğitimine, okuluna, işine) odaklandığında, gerçekçi olur. her şeye gerçekçi bakmaya başlar.
kız ailesine odaklandığında ise idealist olur. hayalperet olur. iyi bi aile tablosu çizer sürekli, iyi bi eş, çocuklar..

gerçekçi veya hayalperest. g veya h.

özetlersek :
kadın, doğası gereği çocuk büyütme ve aile kurmaya meyillidir. fakat toplum bu durumu ortadan kaldırmış, bi nebze aile yerine kariyer öğesini koymuştur. kız korkuları hakkında, gerçekçi çözümler mi üretiyor, yoksa ideal tablolar çizip onlara mı bağlanıyor. gerçekçi mi hayalperest mi. g veya h.

bu durum, kadın işleyişinin neden bu kadar kutupsal (artı, eksi) olduğunun göstergesidir. gerçekçiler, kariyerine odaklanır, hayalperestler ise kariyeri fazla siklemez, aileye odaklanır.

beyler şunu unutmayın ki, akademisyen biri hayalperest, bi ev hanımı gerçekçi olabilir. bu sizin çözümleme yeteneğinize kalmış. diyerek kestirip atmayacağım tabi ki, analiz etmeyi teker teker öğreteceğim.

gerçekçi veya hayalperest. g veya h.


bi kadının karakter tipini anlamak, onun bütün hayatını değiştirmenin ilk adımıdır. çevrenizdeki çoğu insandan, veya eski halinizden çok daha fazla etkili olacaksınız kızın hayatından.

kızın karakter tipini tam olarak nasıl çözeceğinizi, daha kolay bi şekilde, soruları vererek anlatacağım. bu üç düzlemde, 2 farklı kutuplardan oluşturarak çıkardığınız tip, onu nasıl anlayacağınızı, ona nasıl davranacağınızı tamamen gösterecek. onu gerçekten anladığınızda ise, öldürücü güce sahip olmuşsunuz demektir.

eğer aklınıza takılan bi şeyler olduysa, bu üç algıyı tekrar okuyun, veya formspringden (@1'de linkini verdim) sorular sorarak kafanızda tamamen açın. %100 anlamadan devam etmeyin. çünkü anlatacağım diğer şeyler için, olayı tam kavramanız gerekmekte.

eğer matematiği olmayan liseli bi piçseniz, nası yapacağınızı size göstereceğim.

şunu unutmayın ki o kendisi için en uygun insanı arıyo. ama hayat, kısıtlı bi süre. bu konuda iki seçeneği var. ya deneycidir, ya da yatırımcı. eğer aynı anda birden fazla erkekle takılıyosa, onların ilgisini bekliyosa o deneyseldir. sadece bi kişiyi seçip, bütün vaktini ve enerjisini onu geliştirmek için harcıyosa yatırımcıdır.

d/y

kolay bi şey beyler. ikinci algımız neydi? seks algısı. seks kadın için iyidir, ama kız açısından bi çok sorunlar yaratır. kızın iki seçeneği var, reddeder veya meşru kılar. daha önce seviştiğini reddeder, üstünü örter, ya da seviştiğini kabul eder ama buna önemsiz bi şeymiş gibi yaklaşır.

r/m

3. olay. 3. algımız neydi? dünyaya bakış açısı. kız biyolojisi çocuk yetiştirme, aile kurma odaklıdır. ama günümüz toplumu ona erkek rolleri yükler. kız bu durumda ne yapar? ya hayalperesttir, ya da gerçekçidir. gerçekçiyse, kendi kendine yeterli olduğunu düşünür, hayalperestse, onunla ilgilenecek bir erkek arar.

g/h

elimizde neler var?

d/y r/m g/h

yani her kızın üç tane soruna, iki ayrı çözümü vardır. örneğin, bi kadın : deneyci-reddeden-gerçekçi olabilir drg. bu onun karakter tipidir, drg. ya da deneyci - reddeden - hayalperesttir. o zaman da bu kız drh olur.

8 farklı karakter tipi var. 2 x 2 x 2 eşittir 8.

tekrardan alalım, kızın üç farklı hayat algısı vardır. ve herbiri için 2 ayrı strateji geliştirir.

zaman açısından, deneyel veya yatırımcı olabilir.
d/y ______________ ______________
seks açısından, reddeden ya da meşru kılan olabilir
d/y r/m ______________
ve son olarak, gerçekçi ya da hayalperest olabilir.
d/y r/m g/h

kaç farklı kız kombinasyonu yapabiliriz bu şekilde? 8. evet, liseliler bilir, iki üzeri n. iki üzeri üç, yani 2*2*2=8.

8 farklı karakter tipi vardır. şu an çok karmaşık gözükebilir, siktir edin. 8 tipi de öğrenmek zorunda değilsiniz. usta olmak istediğiniz bi tanesine odaklanabilir (kafanızdaki kıza) ve ona yönebilirsiniz.


yakında yapabileceğiniz, benim yaptığım olay şu beyler. bi kızla tanışırsınız, kısa bi diyaloğa girersiniz (ya da sadece izlersiniz) ve saniyesinde onun üç algısını çözersiniz. diyelim ki kız yrh. anında gözünüzün önüne, onu nası tahrik edip o gece yatağa atabileceğinize dair yol haritası gelir.

bu sadece sizin konuşabildiğiniz özel bi dil bilmek gibi. bu üç algı kodu, kızın zihnine inmenin sırrı. bu 3 haneli, gizli bi kasaya sahip olmak gibi. açtığınız zaman içinden, istediğiniz her kızı çıkartabiliyorsunuz.

kızın bi erkeği neden gözardı ettiği, telefonlarını neden açtığı, ne zaman sinirlendiği, ne zaman sevişmek istediği, direncinin nasıl yıkılacağı.. bunların hepsini öğreneceksiniz.

bu olayı, herhangi bi arkadaşınız üzerinde, sevdiğiniz bi kızda, geçmişte tanıdığız öylesine birinde, bütün dişilerde deneyebilirsiniz. hemen karakterini anlayacaksınız zaten. bu durum kafanızda her şeyi pekiştirecek, ve ne yapacağınızı tamamen biliyor olacaksınız. yeteneklerinizi hemen, benim gibi kullanabilecek hale geleceksiniz.

hatta bunu ünlülere yapabiliriz. veya arkadaş ortamında, saniyesinde onun karakteri hakkında tahminler yapıp, birbirinizle yeteneğinizi kapıştırabilirsiniz. birbirinizi eğitebilirsiniz. artık teoriden uzaklaştık, tamamen gerçek hayatın içindeyiz. hatta sizden istediğim aklınızda tutun lan tekniği denediğiniz kızları. başlarda % kaçlık başarı elde ettiğinize bakın. 5 tane ard arda (seri) yaptığınız zaman benden bi farkınız yok demektir.

ve bu taktikler, türkiyeden tutun da, nebileyim dominik cumhuriyetine kadar işleyecek taktikler. çünkü "kadın farklılıklarını" hesaba katan bi sistem. her kız tipi için ayrı taktikler öğreneceksiniz. ve bu sistemi uygularken kızın rahatlıkla zihnini okuyabilecek, arkada nelerin döndğnn farkına varacaksınız, bu da sizi kızın hayatının ayrılmaz parçası haline getirecek.

kızın verdiği her kararın sırrı, hayatı bu üç düzlemde algılayış şeklinde yatıyor.

size yarın, bu düzlemlerde tam olarak nasıl hareket edebileceğinizi öğreteceğim. yani %100 hangi özelliğe sahip olduğunu nasıl anlayabileceğiniz. bu çölde kaybolmak gibi bi şey, açsınız, susuzsunuz, kaybolmuşsunuz, konuşacak kimseniz yok. ve yanınıza biri geliyor, elinde yiyecek var, su var, harita ve cep telefonu var.

o kızın hayatındaki erkek olacaksınız, kızın tipi ne olursa olsun.

kız sizden hoşlanacak, sizi isteyecek, sizi çekici bulacak, erkeksi ve seksi görüneceksiniz, onunla ne isterseniz yapın, size ayak uydurucak.

kıza hangi hamlede bulunacağınızı belirlemeden önce, kesin olarak kızın kızın psikolojisini anlamanız gerekiyor, o yüzden biraz daha açacağım bunları.


beyler bu geceki son entry'm, takip eden, benimle sabahlayan herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. özel mesajlara çok seyrek bakıcam artık, onun yerine formspringe bakıyorum.

bu kadar şeyi okuduktan sonra, başlarda neden uzattığımı anlıyorsunuzdur. oturup buradan başlasam, bissürü kargaşa olacaktı, şimdi baksanıza, aynı altyapıya sahip olduğumuz için dilimizden çok iyi anlıyoruz. en başta beni çok iyi anlıyosunuz. sikik, "her kıza uyan" taktiklerin bi boka yaramadığını anladnız.

aşırı radikal ayrımlar var çünkü kızlarda tipten tipe. çevrenizden düşünün, apayrı yabancı bi tipin mi ne düşündüğünü daha rahat anlarsınız, bireysel tanıdığınız, vakit geçirdiğiniz bi kızın mı? beyin okumanın temel sırrı bu, karşıdakini tanımak. hatta ondan iyi tanımak. sonuçta bu taktikler, sizin yakın tanıdığınız ilk kobayınız için değil, barda tanıştığınız, yeni güzel bi kız için de geçerli.

kesinlikle her kız modeline eşit şekilde davranmanız gerekiyo, bu şekilde iyi sonuç elde edersiniz, çünkü her kızın kör noktaları vardır, içinden girip dahil olabileceğiniz açıkları vardır. ama bi kızda olan açık, diğerinde sağlam koruma altında olabilir. bu yüzden daha önceki ilişkileriniz, tavlama taktikleriniz sıçmıştır. farklı kadın tiplerine, farklı alışverişler yapmalısınız. bu şekilde de sinirbozucu şeyleri arkada bırakıp, tamamen olumlu ilişkiler kurabileceksiniz. çevrenizdeki her şeyi görebileceksiniz, arkadaşlarınızı, sokaktaki veya cafelerdeki arkadaşlarınızı, büyük hatalar yapan arkadaşlarınızı veya evli adamları. ama sizin her zaman bir çözümünüz olacak.

bi kadını gördüğünüzde, onun duygularıyla nasıl oynayabileceğinizi bileceksiniz. bütün beyin aktiviteleriniz hazır olacak, her hamleniz mantık dahilinde olacak. geçmişteki hatalarınızı göreceksiniz.

kızlarla gerçek bağ kurmanın onları anlamaktan geçtiğini anlayacaksınız. aşk romanlarına, filmlerine çok farklı gözlerle bakacaksınız. yazıyı okurken, geçmişteki ilişkilerinizi düşünün, hepsini geri getirebilecek güce sahip olacaksınız. eskiden sizle kapışan kıza bi bakışta ne olduğunu görebilecek, açıklarından faydalanmayı öğreneceksiniz.

başta çok karmaşık ve zor gözükebilir, takmayın. ne kadar fazla deneyim, kızları o kadar rahat tahrik etmeyi öğrenmenize yarayacak.

eminim şimdiye kadar kafanızda ilişkilere dair, kadınlara dair bazı ışıklar yanmıştır.

yarın görüşürüz arkadaşlar.

unutmayın, artık çok ölümcül bi silaha sahipsiniz.


beyler merhabalar, özel mesajlara çok az vakit ayırıyorum, çok geç dönebilirim. formspringteki her soruya istisnasız (aasdasda gibi karalamalar hariç) cevap atıyorum, sadece gecikebilirim. sizden isteğim, bugünkü yazımı tamamlamadan hemen sorular sormamanız, kendi aranızda bu başlık altından birbirinize tavsiyeler verebilirsiniz, çünkü çoğunuz olayın özünü kaptınız.

beyler şimdi kadınların zaman olgusunu açalım.

kız, deneyci mi yatırımcı mı?

basitçe anlatırak, deneyciler bi kaç erkeğe birden pas verir, yatırımcılar ise tamamen bi erkeğe odaklanır.

şunu söyleyebilirsiniz ki, deneyciler en başta, yatırımcılara göre daha çekici gelir.

deney ve yatırım olgusu diğer iki olguya göre en kolay çözebileceğiniz konudur. bu durum yaşa göre veya yaşadığı ilişki sayısına göre değişebilir.

örneklersek, kız deneyci olabilir, bi çok erkekle çıkar, sonra gerçekten hoşlandığı birine denk gelir ve yatırımcı hale gelir. bunun tam tersi ihtimali de söz konusu. diyelim biriyle tanıştı kızımız. bütün yatırımını onun üzerine kurdu, sonra kötü bi ayrılıp yaşadı, kalbi kırıldı, bu saatten sonra deneyci olabilir.

diğer bi durum ise, deneyciler en başta yatırımcı taklidi yapabilir. bu şekilde denediği erkeklerle ilgili çok fazla ipucu toplarlar.

diyelim ki anlattığım hiç bi siki bilmiyosunuz, deneyci bi kızla tanıştınız. önce kız sadece sizinle takılıyo sandınız, kızı kolayca elde ettiniz. siz farkında olmadan, kız dört ayrı erkeğe sürekli pas veriyo, ve o dört kişiyi sürekli birbiriyle yarıştırıyo. fakat siz bu durumdan bihabersiniz. kız garip davrandığı zaman da, sizi sevmediğini düşünürsünüz.

fakat siz bu kişi olmayacaksınız, siz benim yazdıklarımı okuyosunuz, kızların zihnini tanıyorsunuz artık. bi deneyciye nası davranmanız gerektiğini, onu nasıl tavlayacağını, öbür erkekleri nasıl yok edip onu sizin köleniz haline getireceğinizi, onu nasıl evcilleştireceğinizi biliyorsunuz. bu şekilde kız size iyice bağlanacak, çünkü diğer erkeklerde hiçbi zaman sizi bulamayacağını anlayacak.

bu çok heyecanlandıran bi şey biliyorum, ama yine sabırlı olmanızı istiyorum. çünkü önce deneyci ve yatırımcı kızlar hakkında size bazı şeyler daha anlatacağım. üst düzey stratejiler göstereceğim.

deneyci veya yatırımcı kıza baktığınız anda onlara apayrı stratejiler uygulamanız gerektiğini göreceksiniz. bi kaç erkeğe aynı anda pas veren bi kız, tek erkeğe odaklanan bi kızdan çok farklı bi zihniyete sahiptir.

bu yüzden tamamen farklı oyun planlarına ihtiyacınız var.

öncelikle deneycilerle başlayalım (bu kesimle uğraşmak, yatırımcılara göre nispeten daha zordur).

her şey duygusal çeşitlikle alakalı. kız bütün yumurtaları bi .. ananı sikiyim yumurtaları koyduğumuz şeye ne diyoduk. sepet hah.. kız bütün yumurtaları bi sepete koymak istemez. genellikle bu durum geçmişte yaşadığı problemlerden, duygusal incinmelerden kaynaklanır.

sonuçta kız test eder, erkekleri dener, sahada tutar. ve bi erkekle yaptığı flört, bi diğer erkeğe davranışları konusunda ona rehberlik eder. anlamamız gereken, önemli olan nokta, kızın bunları yapmasının arkasında ne yatar. neden böyle yapar?

bi çok insan, kızlar bi kaç erkekle birlikte çıkar, çünkü amaçları hangisinin en mükemmel olduğunu çözmektir zanneder. bu da onların çizmek istediği imajdır.
ama bu yanlış beyler..

işin özünde, deneyciler mükemmel erkeği bulmayı siklemezler. bi paket gibi düşünün bu olayı. kız bu pakete farklı erkeklerden aldığı duyguları doldurur, ve bu şekilde tatmin olur. hani kendi egosunu tatmin etmek için 5-6 erkekle aynı anda yazışan kızlar.. bu tipleri gördüğünüz an artık ne diyeceğinizi biliyorsunuz. "d".

eğer genç kızlarla ilgileniyorsak, genel mentaliteleri "bi kaç yıl öyle takılıcam, sonra zaten evleneceğim erkeği bulurum" temalı bir şey olur. ve işin şaşırtıcı noktası, bu bi kaç yıl boyunca, o özel erkeği bulsalar bile, diğer erkeklerle takılmaya devam ederler. o özel erkekten iyi olmasa bile bunlar.

olayı biraz daha genelleyeyim. bu söyleyeceğim şey her zaman %100 geçerli bir şey değil. fakat genellikle, deneyciler daha önce bi erkek tarafından aldatılmış ya da satılmıştır. bu da romantik bazı güdülerini kaybetmelerine neden olur.

deneyci bi kız, bi kaç erkekle birlikte olunca, kendisini önemli hisseder. kendini çekici, arzulanan biri gibi hisseder. bu da bi kadın için çok önemli bi detaydır. lisedeyken deneyci bi kızla ilişkim olmuştu. şimdi erkek arkadaşı için bi şehre taşındı, evlendiler, orada yaşıyo. ama lisede görseydiniz, ortalama 8 erkekle falan çıkıyodu amına kodumun manyağı. bu bayağı ipucu taşıyan bi örnek beyler. kız 8 kişiyle falan çıkıyodu, ama her erkek kendisini o "özel insan" zannediyodu.

anlattıklarımdan bihaber erkekler, onu "yatırımcı" bi tip zannediyodu. çünkü öteki erkeklerden hiç haberleri yoktu. kızın bütün odağının kendileri olduğunu sanıyolardı. ben size, bazı kilit noktalardan yararlanarak hangi kızın harbiden deneysel olduğunu anlamanızın yöntemini göstereceğim. daha önce söylediğim gibi deneyci kızların çoğu, erkeklere yatırımcı imajı çizerler.beyler başlık altında konuyu yorumlamanız, birbirinizle konuşarak olayı pekiştirmeniz çok hoşuma gidiyo. dahil olmasam da, girilen tüm entryleri okuyorum. lütfen aktif olarak katılın başlığa, bu beni yazmaya teşvik eden en önemli detay.

neyse, ben deneyciler birden fazla erkekle takılır dediğimde, bu hepsiyle yatıyo anlamına gelmiyo. hatta genellikle sadece bi tanesiyle yatarlar. gerçi bu durum kızın seks algısına göre (reddeden, meşru kılan) değişir. olaya sonra bu boyuttan da bakacağız (bu yüzden üç ana grupta topladık her şeyi).

bu benim lisedeki kız, 8 erkekten 2-3 tanesiyle yatıyodu. diğerlerini de çevrelerinde dönen, havlayıp duran fino köpekleri gibi tutuyodu. uyduları gibi yani.

deneycilerin, bu fino köpekleri için özenle hazırlanmış stratejileri vardır. yoksa bu kadar erkeği kendine bağlayıp, çevresinde dans ettirmeyi beceremezdi zaten. hatta genellikle bunlardan birini sürekli çevresinde tutmak için özellikle seçer.

bu fino köpeği stratejileri şunları içerir:
-çaktırmadan seks mesajları verirler, yapacağız imajı çizerler
-kandırırlar, sadece takılmayı (eve gitmemeyi) tavsiye ederler, yorgun filan düşerler
-yardıma muhtaç gözükürler, bu erkeği onu koruması için gaza getirir. işin özünde, savunmasız bi kız, erkeğin en büyük zayıf noktasıdır (yazıyı takip eden sözlük kızlarına selam)
-eve gitmeyi, sevişmeyi (veya öpüşmeyi, cinsel teması yani kızdan kıza göre değişir) geciktirmek için, güvenmiyo triplerine girerler.
-ilişkide "uzaktaki, ilgilenen değil, ilgilenilmesi gereken kişi"yi oynarlar mesela telefonlarınıza çok geç geri dönerler. çünkü eğer bi problem olursa dönebilicekleri bi çok kapıları vardır.

bu stratejiler çok güçlüdür, ve erkekler bunlara özellikle dikkat etmelidir. okuyanların bu yazdıklarımı tekrar tekrar okuyup, mümkünse ilişkilerini gözden geçirmelerini, etrafındaki ilişkilere bakmalarını, ve asla unutmayacak şekilde ezberlemelerini istiyorum.

çünkü bu stratejiler, kızın deneyci olduğunu ele veren en önemli taktiklerdir (bu kızlar çok zor gözükmesin gözünüzde, bunları da havada karada götürebileceğimiz stratejilerimiz var).

deneycileri özetlersek:
-aradıkları "mükemmel erkek"ten çok, bi çok erkeğin kombinasyonuyla birleşen yoğunluktur.
-fazla erkek, onları önemli hissettirir, kendilerini değerli ve istenen bi birey zannederler.
-hepsiyle birlikte yatmazlar/cinsel yakınlaşmada bulunmazlar.
-etraflarında fino köpekleri yaratmak için belirgin stratejileri vardır.
-eğer doğru teknikleri uygularsanız, deneycileri kolaylıkla yatırımcı haline getirebilirsiniz, onlar da buna meyillidir.

başlığı takipteyim. bi sonraki entryde yatırımcıları anlatacağım.


beyler, paylaşılan feysbuk hesabı benim. adını söylediğim zaman hesabımın silindiği bi sözlükte yazarken açmıştım, çok uzun süre oldu bakmayalı. imla hatalarına da dikkat edicem, biliyorum, çok göz sikiyolar.

şimdi olayı iyice çözmek için yatırımcılara gelelim beyler.

deneyciler, işin özünde "mükemmel erkek" karakterini pek siklemezler (sikliyo imajı çizmelerine rağmen), ama yatırımcılar alttan alta sürekli kafalarında arkaplandaki mükemmel erkeği ararlar.

işin garibi, kız mükemmel erkeği seçtikten sonra ona yapışmayı tercih etmez. onu düzeltmeye çalışır. onun potansiyelini görür sadece. onun için "potansiyeli olan erkek, mükemmeldir". bu yüzden, kız o erkeğin üzerine titrer.

kızın algısına göre, kız karşıdakini onun için mükemmel yapmak için "değiştirmek" zorundadır. şöyle bi durum var, kız eğer bir değişimde başarılı olursa, bu işe iyice odaklanır.

kızlar için, üzerinde çalışacakları bir şeyin olması, onun ilgisine göre "düzelticeği" bir şey olması onların yatırımcı kişiliğini en tatmin eden noktadır. benim de bu gibi kızların ruhuna inmek için, çok tatmin eden, güçlü stratejilerim var.

yatırımcı kızların, %90 güçlü kız arkadaşları vardır (deneysellerinki gibi yapmacık olmayan). deneyselleri, yatırımcıya çevirmek istediğinizde, çok eğlenceli bi çalışmadır. bu size sonra göstereceğim apayrı bi strateji.

yatırımcılar o'nun doğru kişi olmadığına ikna olana kadar, onunla kalırlar. anahtar kelime : "ikna" olmak. kızımız, istediği kişinin o olmadığına dair belli şüphelere düşerse, buna ikna olması pek zor olmaz. ikna olduğu anda, diğer erkeğe yönlenir.

yatırımcılar da hayatında bazı acılar çekmiştir. fakat bunlar genellikle aldatılma/arkadan vurulma gibi şeyler değildir. gerçekten sevdiği birinden ayrılmak zorunda kalmıştır, onu trajik bi şekilde kaybetmiştir filan gibi.. bu kayıp yüzünden kendini suçlar.

ve yatırımcı kızımız, kendisine, başka erkeğe yardımcı olarak mükemmel bi ilişki kurabileceğini kanıtlamak ister. bu şekilde kızlar kendisini yardımsever, anne gibi (çocuk bakar gibi), önemli ve zaruri hisseder.

o tip kızları, bu duygularını sömürerek yöneteceğiz.

yatırımcıları özetlersek:
-mükemmel erkeği ister (ama aradığı kriter potansiyeldir).
-aynı anda sadece tek bi kişiyle çıkar ve bütün enerjisini ona harcar.
-az fakat uzun ilişkileri tercih eder.
-çoğu zaman, eğer sizi değiştirirse, çok büyük olasılık ilgisini kaybeder (çünkü eğlencesi tükenir)(buraya dikkat)
-sizin o kişi olmadığınıza ikna olana kadar etrafınızda dönüp dolaşır, ikna olduğunda ilerlemeye başlar.


tipleri ve soruları verirsem kolaya kaçarsınız beyler, bu şekilde beyninizi çalıştırıyosunuz. onları da vereceğim, ama olayın özü kaçsın istemiyorum. şimdi kızların seks algısına geçiyoruz. bu deneyci mi yatırımcı olduğunu anlamaktan daha zordur.

reddetmek veya meşru kılmak kızların iki farklı seks algısıdır. bu kısım en en önemli kısımdır. burada hata yapmamanız gerekiyor. o yüzden yöntemlerime iyice dikkat kesilmenizi rica edeceğim. çünkü eğer bu kısmı çok iyi özümser ve uygularsanız, bu algıları bile her şeyi çözmeye yetebilir.

kadının hayatındaki baskınlığı bu reddeden veya meşru kılan yapısı belirler. seks, hepimizin geldiği yer, çok temel ve basit bi olay (sigmund freud reyise selamlar).

iyice okuyun.

öncelikle, ilk algıdan bahsedelim. zaman algısı. kadınların %95'i seksüel bi travma yaşamış veya seks hakkında olumsuz duygulara kapılmıştır (5 altın kuralı hatırlayalım).

bi erkek olarak onların bu güdülerini anlamak çok önemlidir. bi örnek verirsek, bi düzine erkek tarafından çevrildiğinizi düşünün, hepsi sizden büyük, güçlü ve agresif, ve hepsi sizi sikmek istiyo.

yüksek güvenliğe sahip tecavüzcülere ait bi hapishane düşünün. 1.60 boyunda, 50-60 kilo arası, ortalama bi tipin bunların arasına düştüğünü hayal edin.

evet. şimdi kadınların günlük hayatını biraz gözünüzde canlandırabildiniz. kızlar bu durumu kontrol altına almak için belli savunma mekanizmaları geliştirmiştir.

şunu unutmayın, kadınlar erkekler tarafından bi çok korkutucu şeye maruz kalmıştır. bunun fazla derinliklerine inmek istemiyorum. fakat temel olarak kızlar, erkeklere caydırıcı gözükmek zorundadırlar. istenmeyen asılmalar olabilir, ailesinden veya yakın arkadaşlarından bazı erkekler ona dokunmaya çalışabilir, ne bileyim çükünü çıkartabilir. bunlar tecavüz, veya cinsel saldırıya gider.

kadınlar bu travmalardan en azından birini hatırlar, hatta daha fazlası, bu durum hayatı boyunca ilişkilerine yansıyacak travmatik olaylara yol açabilir.

fakat diğer koldan, aynı bizim gibi, kadınlar da seksten fazlasıyla zevk alır, ve sevişmeyi isterler. bu da onlar için büyük bi çözüm yolu bulması gerektiren büyük bi çelişkidir. bu da kızların seks algısının oluşmasına yol açar.

reddetmek, ya da meşru kılmak.beyler isteyenlere feysbuk hesabımı paylaşayım. https://www.facebook.com/dermatologdoktor . anti inci sözlük gruplarına üye olmamda buranın ortamının çok sikilmesi. ulan zaten şu açtığım başlık bile bi isyan değil mi? kimin aklına gelirdi inciden bu kadar insan bi kitap kadar entry okuyacak.. beğenilen entrylere falan bakarsanız, inci hakkında genel görüşümü görürsünüz. hala şu paranoyadan kurtulamadınız a.k.

neyse, reddedenler, yani "r" ile devam ediyorum.

reddedenler esasında eskiden yaşadığı kötü deneyimleri silmeye/kapatmaya çalışıyordur. kendilerini, o deneyimleri yaşamadıklarına şartlamaya çalışıyordur. bunun nedeni, yaşadığı fiziksel/cinsel tacizler, söyleyemediği tecavüzlerdir. kızın ruhsal mekanizması, bunlarla yüzleşmesini engellemek ister.

bu sistem sayesinde, hala seks hakkında, güçlü, olumlu, tatmin edici görüşlere sahip olabilirler. benim deneyimlerimde, reddedenler, meşru kılanlara göre yatakta çok daha iyi performans gösteriyorlar.

bu durum da, daha tatmin edici ilişkilerin doğmasını sağlıyor. reddeden biri için sevişmek, daha özel ve eşsiz bi şeydir, çünkü hayatında çok insanla sevişmemiştir.

reddedenlerin, arkaplanda inançları da vardır. bu inançları, çok garip şeylere eğilimi olmalarını sağlayabiliyor, bu şekilde daha seçici oluyorlar. daha güçlü ruhsal filtreleme sistemi geliştiriyolar.

birlikte olduğum, reddeden bi kız vardı. yıllar sonra kızın daha önceden tecavüze uğradığını öğrendim. bana daha önce kaç kişiyle birlikte olduğu gibi, cinsel yaşamına dair hiçbi sik söylememişti. bu söylediği şeyi de hiçbi zaman kıza karşı kullanmadım, anlayabiliyordum onu.

fakat işin garip yanı, bu olay benim bu araştırmalarımdan önce değildir. kız bende bir şeyler olduğunu hissetti, çünkü bu konuda hiçbir soru sormamıştım. kızın zihnini bilmem, onda güven oluşturmuştu..

anlattığım şeyleri okudukça, öğrendikçe, kızlar size karşı çok daha açık ve dürüst olacaklardır. kız, onu anladığınızı düşünecek, ve sizi kendi parçası gibi görecek. başka erkeklere hiçbir zaman açamayacağı konuları sizinle konuşacak, bu da ilişkinizi güçlendirecek.

bunlar sadece duymak istemediğiniz şeyler olmayacak. onların gizli dünyalarına ineceksiniz. cinsel arzularını size sunma konusunda kendini rahat hissedecek, fantezilerini paylaşabilecek.

karşıdakinin, reddeden olmasının dezavantajları da var. her şeyden önce, sizi ne kadar çok severse, size o kadar yalan söyleyecek.

yalan söyleyecekler çünkü sizi kaybetmek istemeyecekler, size karşı kötü gözükmek istemeyecekler. ve aldatırlarsa eğer (ki en az aldatan kız modelidir reddedenler), bunu fark etmeniz çok zor olacak. çünkü eski anılarına yaptığı gibi beyninden silme girişimlerinde bulunacak.

ve bu da kadınların erkeklerden daha üstün olduğu bi konu.. bu tip konularda yalan söylemek.. özellikle "reddeden"se..


bu seks konusunu uzun tutuyorum bilerek. bu entryde reddedenleri bitiricez.

son derece reddedenlerden bazen kız arkadaşları çok fazla iğrenebilir. çünkü genellikle bunlar "diğer kızların hepsi kaltak" tarzı konuşmalar yaparlar. 10'dan fazla ilişkisi olmuş kadınlara çok fazla eleştirel yaklaşırlar.

ortalama reddedenler, hayatında en fazla 15 erkekle falan cinsel etkileşimde bulunurlar. bu çok gözükebilir, ama unutmayın ki beyler, kızlar sadece gençken yoklar, bunların +40 yaşları da var..

bu tipler, meşru kılanlara göre, büyüdükçe daha sekse açık hale gelirler. bi süre sonra seks sorunları çözülür, ve erkeklere karşı daha açık olurlar. buna barney stinson, "puma efekti" diyor.

bi kadın reddedense, bu onunla uzun süre sonra yatabileceğiniz anlamına gelmez. anlatacağım ileri düzey tekniklerle, kızın zihnini manipüle edip, nasıl güzel bi seks tecrübesi yaşayacağınızı öğreneceksiniz.

bunlara reddedenler dememizin sebebi. reddetmeleri. harbiden reddederler. sevişmeye uzak bakarlar, ama sikinizin dibinden ayrılmazlar. "henüz değil" bilmemne diye zırvalarlar, ama sizi takip etmeye devam ederler. sanki vajinalarında mücevherler saklıyo gibi triplere girerler. sizi de avcı olarak görürler. sanki bir şey kaybedecekler a.k.

seksleri daha acılı olur. ama seviştikten sonra da deli gibi bağlanırlar, kurtulmanız zor olur.

kısaca özetleyelim :
-reddedenler, meşru kılanlardan daha az ilişki yaşarlar.
-reddedenler içten içe büyük sırlar taşır (sadece "o" erkek bunları öğrenebilir) (birini anlattığı zaman kız sizin demektir)
-aldatmaya meyilli değildirler, aldatsalar da söylememeye and içerler.
-reddedenler seks konusunda konuşurken, veya seksle ilgili herhangi bi şeyde daha utangaçtır.
-bi kızın reddeden olması, onunla yatmanın zor olduğunu göstermez. sadece farklı bi stareteji uygulamanız gerekir.
-reddedenler, etrafında, erkeklerle takılan kızlara çok eleştirel bakarlar.


şimdi meşru kılanların karakterini anlatıcam beyler. korkmayın bu arada kızların ilişki algısı (gerçekçi, hayalperest) üzerinde çok daha az duracağım..

meşrulaştıranların da, reddedenler gibi benzer kötü cinsel deneyimleri olmuştur (dediğim gibi kadınların %99'u yaşamıştır bunu). fakat bu kızlar, bu soruna diğerlerinden apayrı bi strateji geliştirmişlerdir. kafasında sevişmenin değerini düşürürek, kabul ederek, ee amına koyim? derler.

bu da travmalarının acısını daha düşürür. bu kızların hafızası daha gelişmiştir. çünkü yaşadığı kötü olayları, bilinçaltlarında meşrulaştırmışlardır.

"seksin o kadar önemi yok", "seks öyle aman aman bi olay değil" tarzı düşünceleri savunurlar. bu düşünceleri savunan kıza tak diye yapıştıracağınız damga : "m".

sonuç olarak, seks bu kadınlar için daha önemsizdir. daha rahat yatağa atarsınız, ortalık yerlerde daha rahat ellersiniz, ne bileyim garip garip fantezilerinize daha rahat uyum sağlar. zaten daha fazla seviştiği için, yataktaki becerisi daha fazladır.

meşrulaştıranla sevişmek, reddedenle sevişmekten sırtınıza daha az yük yükler. meşru kılanlar, reddedenler gibi yatakta size daha açık değillerdir. belli takıntıları/kuralları olabilir. çünkü hayatı boyunca çok fazla insanla deneyim yaşamışlardır. belli başlı kuralları oluşmuştur.

bu tip kızlar 20'lerin başında azıtmaya başlarlar. ama diğer kızlara göre belki, sikilebiliteleri düşük olabilir. çünkü ulaşılmayanı daha çok arzularız, di mi lan? ama bütün bunlar kötü bi kız arkadaş olacaklarını göstermez. aldatırlarsa açık açık söylerler, konuşmak istedikleri bir şey varsa konuşurlar.

bu tip kızlar için bi ipucu vereyim, bu kızlarla cinsel temasa çok odaklanırsanız, asla onların beyaz atlı prensi olamazsınız.


bu meşrulaştıran kızlara seks konusunda çaresiz gözükürseniz, onlar için seksi tekrar büyük bi olay haline getirirsiniz. bu da çok fazla avantaj yaratıyo. genel olarak bu tarz bi kız, bi erkeğin azdığını hissedince ona karşı olan saygısını kaybeder. kıza bu şekilde yatakta umutsuz imajı çizerseniz, kızın cinsel duygularını tekrar aktive edebiliriniz.

kozlarınızdan bahsetmişken, meşrulaştıranlar bazen bazı görüşlerini askıya alabilirler. yani çok açıktırlar bu konuda. bu da onları cinsel olarak yeniden şartlamanız konusunda size büyük avantajlar sağlar. bunu yaptıktan sonra da diğer insanları sapık gibi görür ve hep sizi ister.

ama tekrar söylüyorum bu tip ana stratejileri tek tek kadınları tiplere ayırdığımızda vereceğim.

eğer meşrulaştıran bi kızla çıkıyosanız, uyanık, tetikte olmalısınız. meşrulaştıran sizin sevginizi test etmek için sınırlarınızı zorlayabilir. ve bunu sürekli yapar, habire ne kadar ona uygun erkek olduğunuzu görmek ister. bu yüzden fireler vermemeli, bu testlerin büyümesini engellemeli ve daha filizlenmeden kızı azarlamalısınız.

bu nedenden dolayı, deneyciler de erkekleri sıkar, fakat ana testleri geçebilirseniz, sizin de şaşırabileceğiniz şekilde sevişmeye başlarsınız kızla. kızdan ayrıldığınız zaman da, bu tip oyunlara karşı bi direnç geliştirmiş haldesinizdir zaten.

son olarak, bi tavsiye daha. reddeden iyi kızdır, meşrulaştıran kötü kızdır gibi hatalı düşüncelere kapılmayın. hayattaki bu stratejileri, onların ne kadar iyi bi ruha sahip olduğunun bi göstergesi değildir. çoğu türk erkeği bu yanılgıya düşer, amanın. bu onların kendilerini savunurken kullandıkları iki farklı taktik sadece. bu iki taktiği anlayacak, ve kendi çıkarlarınız için kullanacaksınız.

özetlersek:
-meşrulaştıranlar hayatı boyunca nispeten en fazla sevişmiş kızlardır.
-meşrulaştıranlar, cinsel anlamda daha rahattır, çünkü her zaman bunu meşrulaştıracak bi nedenler bulurlar.
-seks meşrulaştıranlar için büyük bi olay değildir.
-meşrulaştıranları herhangi bi saygısızlıklarında hemen cezalandırmalısınız, kızmalısınız. onun oyunlarını yememelisiniz. sonra sizi "o benim sadece arkadaşım" muhabbetlerine dahil eder.
-meşrulaştıranlar çok fazla cinsel gerginliğe sahiptir. karşılarında rahat ve ilgisiz gözükmelisiniz, yoksa sizi gözden çıkartır.


deneyci bi kız bu durumu "aldatmak" olarak görmez, meşrulaştıran bi kızsa da o yüzden söylemez.

son aşamaya geldik beyler. ilişki aşaması. bu son kısım. sabredin, bitiriyoruz.

ilişki algısı : gerçekçi mi, hayalperest mi?

kızın bu algısı, onun ilişki dengelerini, romantik hedeflerini belli eder. partneriyle birlikte geleceğe nasıl baktığını gösterir.

saydığım üç algı içinde, en çabuk ve kolay değişebilen durum budur. tekrar söylüyorum, gerçekçi / hayalperest anlayış, kadının biyolojik olarak anne olma içgüdüsüne karşı, toplumun kadına erkek görevleri yüklemesi sonucu, kızın aldığı tavırdır (çok karmaşık oldu lan, isteyen geçmiş entrylere dönebilir).

kadının biyolojik yapısı, onun tüm enerjisini ailesine odaklamasını öğütler. ama toplum, eğitim hayatı, çalışmak zorunda olması, onu bu anlayıştan uzaklaştırır. bu duruma kızlar iki yöntem geliştirir.

her kadın, hayatı boyunca "mükemmel erkeği" bulamayacağından korkar, bu da onu ailesine yönlendirir. ama gerçekçi kızlar, hayatta her konuda kendi kendine yetebileceğine inanır.


beyler bütün bu açıklamaları, aklınızdaki kızı kolayca oturtun diye yazıyorum. tabi ki bunları ezberlemeyeceksiniz. kafanızdaki kızın tam ne olduğunu çözdüğünüzde yazacağım 8 tipe bakacaksınız.

gerçekçi kızlar :

gerçekçi kızlar daha mantıklı düşünürler. kendisini kanıtlamaya çalışan erkeğe hemen pas vermezler. bu kızlar derslerine, kariyerindeki hedeflerine daha çok odaklanırlar. düşünceleri daha sayısaldır. iş dünyasında sikici yetenekleri olabilir. aynı zamanda ev hanımı da olabilirler. erkek-egemen toplumda yaşıyoruz, eşleri, aileleri desteklemediği zaman çok pasifleşebilirler.

konuyla ilgili formspringten bir şeyi kopyalıyorum :

---
soru :
ufaktan dalga geçiyon sanki ha =) ..gerçekçiler, kariyerine odaklanır, hayalperestler ise kariyeri fazla siklemez, aileye odaklanır unutmayın akademisyen biri hayalperest, bi ev hanımı gerçekçi olabilir. hangisi aq
cevap:
evet hocam. aynen öyle.. çelişki gibi gözüküyo ama ortada bi çelişki yok. her inşaat mühendisliği okuyanın karakteri de inşaat mühendisliği olmuyo. ösym belirliyo. burada da hayat belirliyo. şans işi yani.
---

kabiliyetsiz, yeteneksiz erkeklere karşı toleransları azdır bu tiplerin.

bu olay tamamen, kadınların doğasında olan çocuk bakımı ve eğitimiyle alakalı, bu yüzden hep hayatını değiştirmeye odaklıdırlar

bu tip kızlar, eğer başarılıysa, size kıyafetler alır, yemeğe çıkartır, tatile götürür. sizin ısınacağınız sobanız veya serinleyeceğiniz buzdolabınız olabilir.

bi kız hem yatırımcı hem gerçekçi olabilir. bu çok tipik bi örnek. ama bu tipler dışındaki tüm gerçekçiler hem kendi kendilerine yeten tiplerdir. hesabı onlar ödemeye çalışır, ve bu harbiden güzel bi detay, hehehe..

fakat bunların zihninin arkasında, kendi kendilerine yetme güdüleri, size ihtiyacı olduğunu hissini bastırır. yani bir ayakları dışarıdadır.

bu kız aynı zamanda deneyciyse, hayatında farklı erkeklerin olmasından çok daha mutluluk duyar. çoğu gerçekçi kız, evlilik anlayışına uzaktır (ama bi çoğu evlenir).

çoğu erkek bu tiplerden korkar. ama en kolay yemlerdir aslında bunlar. unutmayın ki bunlar kız, yani hala doğru stratejiyle tamamen köleniz haline getirebileceğiniz aşk böcekleri..

özet:
-gerçekçi kızların onlara destek olabileceği bi erkek bulma kaygısı yoktur.
-gerçekçi kızlar hedefine odaklanır, kariyerinde ilerlemeye çalışır.
-büyüdükleri zaman, gerçekçiler, hayatlarındaki zayıf erkek figür olurlar.
-gerçekçiler güçlüdür, ve sizinle ilgilenebilir. bundan mutluluk duyarlar.
-gerçekçilerin her zaman bi ayağı dışarıdadır, onlara yerinin sizin yanınız olduğunu kanıtlamadan önce.


bu bilgileri yakında bi bloga da aktaracağım, bu şekilde elinizin altında kalıcı bi rehber olacak, olayın özünü anlayın yeter, bi şey ezberlemenize gerek yok.

beyler son olarak hayalperestler :

bunlar mutlu bi çift, mutlu bi evde, mutlu çocuklar gibisinden hayaller kurar. ve kafalarındaki böyle imajlar harbiden çok güçlüdür. bunların hiçbir zaman olmayacağını hesaba katamazlar. korkularını böyle mutlu tablolarla örterler. fakat günü gelince de bu tip şeyler onlara çekici gelmez. çünkü bunlar hayalperesttirler, hayale asla ulaşılamaz.

çoğu hayalperest kız, becerekli/yetenekli insanların içinde yetişir. bu insanları hep mutlu hayal eder. çoğu hayalperest ailesiyle aynı evde uzun süre yaşamıştır/yaşar, babalarının ilgiyle baktıkları bi işi vardır, anneleri ev hanımıdır, güzel yemek pişirir.

onların bu hayaline, geçmişine, doğasına götüren erkekleri sever bu kızlar. sonuç olarak bu tip kızlar, gelecek konusunda daha sabırsızdırlar, çünkü biri tarafından sahiplenme hislerine çok bağlıdırlar.

hayalperest biriyle çıkmak, en tatmin edici ilişkilerden biridir. bi erkeğe çok güçlü duygusal deneyimler yaşatırlar. gerçek aşkın içinde olduğunu inanırlar, ve sorarsanız hemen sizinle ilgili gelecek idealini anlatırlar

hayalperestler gün içinde hayal kurmayı çok severler. burada uygulayacağımız taktik kızın hayallerinden birinin içine bi şekilde dahil olmak olacak. bu kızları tavlamanın kesin yolu budur.

bu kızlarla bi yıldan fazla çıkarsanız evlilik konusunda baskı yapmaya başlarlar. bu bazı erkekler için çok iyi olabilir. benim için değil mesela. bu durumda kalp kırıklıkları yaratabilir.

özet:
-hayalperestler genellikle yetenekli erkekleri izlediği ortamlarda büyümüştür.
-hayalperestlerin canlı, hayat dolu bi hayalgücü vardır.
-hayalperestler genellikle evliliğe çok sıcak bakar.
-hayalperestlerin gelecek görüntüleri kesin bi şekilde kafalarında bellidir.

beyler hangi kombinasyon hoşunuza gitti? ben ymg'den vazgeçmem.


beyler konuyuyu toparlıyorum. yarın 8 tipe geçicem.

ilk önce kızın zaman algısını öğrenmeniz lazım. deneyci mi yatırımcı mı? bunu 30 saniye ile bir dakika içinde çözmelisiniz. sonra reddeden mi meşrulaştıran mı, bunu çözmeniz lazım. sonra da gerçekçi mi hayalperest mi, bu ayrım var, bu şekilde kızı nereye götüreceğinizi belirleyeceksiniz. kız sizinle ilişki kurmakla ilgili bi şeyler düşünmeden önce bu üçünü çözmeniz lazım. ne kadar çabuk anlarsanız o kadar çabuk kızı kontrol altına alırsınız.

bunları üç soruyla halledebilirsiniz.
etrafında çok erkek var mı?
seks hayatı hakkında dürüst mü?
ne tür bir erkek arıyor?

zaman algısı :
erkekler arasında popüler mi?
erkek arkadaş sayısı kız arkadaş sayısından fazla mı?
tek bir erkeğe bağlı gibi mi görünüyor?

seks algısı:
seks hayatı hakkında dürüst mü?
başkalarının onun seks hayatının aktif oldugunu bilip bilmemesini umursuyor mu ?
yoksa seks konusunda tutucu mu? cinsel aktivitelerini saklıyor mu ?

ilişki algısı:
ona güven sağlayabilecek bir erkek mi arıyor?
kariyerine mi yönelmiş, yoksa hedeflerine mi?
onun geçimini sağlayacak bir erkek mi arıyor? yoksa bu konuda erkekle eşit mi olmak istiyor?

deneycinin etrafında kızdan çok erkek vardır. bu kızlar, dikkat onun üstünde toplandığında konuyu çabucak değiştirir. beynini çok azla böler, yandan birilerine mesaj atar. iltifatlar duymayı sever, ama hiçbirinden etkilenmez. yatırımcı ise iltifatlar hakkında daha ciddidir (iltifat etmek başlarda riskli bi durum).

bi de reddeden mi, meşrulaştıran mı durumu var. çocuklara ilgi duyuyor mu? bu çok önemli bi ipucudur. reddedenlerin çocuklar hakkında keskin görüşleri vardır, meşrulaştıranlar ise karmaşıktır. reddedenler sağlığına ve güvenliğine daha önem verir, sigara içme oranı daha düşüktür, uyuşturuculara daha az meyillidir. eğer bi kızın birden fazla dövmesi varsa o kız büyük ihtimal meşrulaştırandır. meşrulaştıranlar hayatta daha fazla risk alır. tam tanımadığı insanla bi yerlere gidebilir, ilk buluşmada arabasına biner, onunla tatile çıkabilir. seks hakkında konuşmakta meşrulaştıranlar çok daha rahattırlar, reddedenler utanıp sıkılırlar.

ve son olarak, gerçekçiler ve hayalperestler. gerçekçiler daha fazla kariyerine odaklanırlar. gerçekçiler iş ile, eğitim ile ilgili konularda daha bilgilidirler. entelektüel sohbetleri severler. hayalperestler ilişkiler hakkında konuşurlar, anlatmaktan çok dinlemeyi sevişirler. gerçekçiler erkek ve kadının eşitliğine daha çok inanır (her anlamda), hayalperestler rollerinin farklı olduğunu düşünür. gerçekçiler hayatındaki insanlara daha ilgili yaklaşır, hayalperestler şımarıktırlar. prenses sanarlar kendilerini.

bi kızı iyi bi şekilde dinlediğinizde, hangi konulardan sıkıldığından bile bu olayları çözebilirsiniz. hatta bu durum eğlenceli bi oyun olabilir. ondan daha fazla bilgi almaya çabalarsınız, ipuçlar toplarsınız. ne istediğini anlarsınız, onların dilinde konuşursunuz ve onlar sizi daha çekici bulur. kişiliklerini bildiğiniz için kendinizi nasıl tanıtacağınızı bilirsiniz.

yatırımcı bi kızlasınız, onu özel hissettirmeniz gerekir. deneyseller zaten hep kendini özel hissettikleri için, bu sistemi tanır. yatırımcıya çok erken "sen özelsin" derseniz güvenini kaybedersiniz. önce güvenini kazanmalısınız.

farklı insan tiplerinde elinden geldiğinizce pratik yapın. bu şekilde aşırı hızlanırsınız. önce ipuçları arasınız, sonra bunlar hakkında düşünürsünüz, sonra, daha fazla deneyim kazandğınızda, bunu çok hızlı yaparsınız, ve hangi model olduğunu, neyden hoşlandığını tak çıkartırsınız.

kızlara önce, farklı kız tipleri olduğundan konu açabilirsiniz. kızların hemen dikkatini çekersiniz.

kızlarla, bi cafede/barda tanışıyo olabilirsiniz. o eğer reddeden bi tipse, sizle takılmaya devam etmek istemez. bu yüzden sadece numarasını almalısınız, kızdan herhangi bi red duymamalısınız. ortamdan kızdan önce, en geç kızla birlikte ayrılmalısınız.

beyler işlem tamamdır, şimdi size bi quiz hazırlayacağım. cevaplarını paylaşmayacağım, aranızda bulursunuz, son entrym o olacak.


aranızda doğru sonuca ulaşırsanız, olayı çözmüşsünüzdür demektir. yarın 8 tip'e geçeriz. ezberlemem gerekli mi diyen arkadaşlar bu testi doğru cevaplasın yeter. cevaplayamıyorsa dönüp baksın yazılara. testi emin bi şekilde bitirdiğinizde bilmeniz gerekeni kavramışsınızdır.

deneyci mi yatırımcı mı testi

1. facebooktan bi kız gördünüz, bir sürü erkek onun duvarından ona sulanıyo. d/y?
2. bi arkadaşınızın arkadaşıyla karşılaştınız. duydunuz ki birden fazlayla kişiyle flört ediyo. d/y?
3. bi kız görüyosunuz, sadece yanında kızlarla takılıyo. d/y?
4. internette ortalama bi kızla tanıştınız, sizce bu d mi y mi?
5. takıldığınız bi kız arkadaşlarıyla mesajlaşıyo, bi kızla mesajlaştığını söylüyo, erkeklerle mesajlaştığnı hissettiniz. d/y?
6. güvenilir bi kız tanyosunuz, yıllardır sadece bi kaç ilişkisi olduğunu kastediyo size karşı. d/y?
7. kız flörtler hakkında konuşuyo. anlıyosunuz ki mükemmel insanı aramıyo, eğlence istiyo. d/y?
8. hoşlandığınız kızın bi erkek arkadaşı var, kız ondan şikayet ediyo, fakat onu bırakamıyo. d/y?
9. hoşlandığınız kız etrafında oldukça erkekle takılıyo. erkekler ona arkadaş olarak veya bazı umutlarla bağlanmış durumda. d/y?

reddeden mi meşrulaştıran mı testi

1. arkadaşlarınla birliktesin. bi de kız var. açık bi şekilde seks hakkında konuşuyo. utanır gibi bi hali yo. r/m?
2. hoşlandığın kız erkeklerin ilgisini çekecek şekilde giyinmiyo. çok sıradan giyindiğini söylüyosunuz, ve hafif utanıyo. r/m?
3. bi kızın arkadaşının arkadaşı, risk alma konusunda çok rahat, tanımadığı adamın arabasına binebiliyo. sigara içiyo. dövmeleri var. r/m?
4. bu kızın arkaplanda güçlü inançları var, fakat dışarıya yansıtmıyo. r/m?
5. bi süredir tanıdığınız bi kız var, yaşına göre çok fazla erkek arkadaşı olmuş. 20'li yaşlarda. 15-20 tane erkek arkadaşı olduğunu şimdiye kadar duyuyosun, r/m?
6. liseden iki kız tanıyosun. ikisininde hayatında kötü bi şey oluyo. biri bunun hakkında konuşmak istemiyo, "biyoloji öğrenmeye hiç ihtiyaç duymadım zaten" diyo, diğeri "çünkü biyolojisi hocası sapığın tekiydi" diyo. hangisi r, hangisi m?
7. dansçı bi kızdan hoşlandın. sence r'ye mi yakın bu m'ye mi?
8. iki kız, bi erkeğin bi kıza vurmayı denemesini konuşuyolar. biri çok sinirleniyo, diğeri ona göre daha sakin karşılıyo. hangisi r hangisi m?
9. bi kızla tanışıyosun ve senin "ne kadar erkek" olduğunu test eden hareketler yapıyo. r/m?
10. sevdiğin kız çok açık giyiniyo. erkekler falan arkasından kaşar diyo. r/m?

gerçekçi mi hayalperest mi testi

1. bi kızdan hoşlanıyosun, dersleri ve kariyeri onun için çok önemli. iyi öğrenci olduğuyla gururlanıyo, dersleri hakkında konuşmaktan mutluluk duyuyo. g/h?
2. bi kız tanıyosun, arkadaşları bi işi olsa hemen koşuyo, o da onlara yardımcı oluyo. g/h?
3. bi tane kız arkadaşın var. aşırı aceleci bi tip. düğününü filan planlamış, 3 çocuk yapacakmış. g/h?
4. işyerinden iki kız tanıyosunuz. aralarındaki bi muhabbeti duyuyosunuz. biri kadının erkek kadar başarılı olabileceğini söylüyo, diğeri iki cinsiyetin farklı rollere sahip olduğunu söylüyo. hangisi g hangisi h?
5. iki kız büyüyo. biri evlenip, ev hanımlığı yapıyo, diğeri yoğun bi programla çalışıp çok iyi para yapıyo. hangisi g hangisi h?
6. kızın biri, diploma almak için öylesine bi bölüme gidiyo, diğeri peşinden koştuğu bölümü okuyo. hangisi g, hangisi h?
7. düşük statülü bi işte çalışıyo, evlenmiş ve eşi için taşınmış. g/h?
8. bi kadın hedefine uğraşmak için deli gibi bi hırsla çalışıyo. g/h?
9. eğitimiyle sürekli etrafındaki erkeklerle kıyaslanan bi kız var. g/h?

bu gecelik bu kadar arkadaşlar. bekleyen herkese çok çok teşekkür ediyorum. cevaplarınızı başlık altından paylaşırsanız çok sevinirim, ben de bi incelemiş olurum.


merhaba arkadaşlar. iyi geceler herkese. bu gece en büyük stratejilerin, taktiklerin verileceği, her şeyi öğreneceğimiz gece. önce bi arkadaşın hazırladığı grafikleri içeren, çok tatlı bi entry'i paylaşacağım:

(bkz: kızların zihnini nasıl manipüle etmek/#48787045)

bu gece hangi kızı anlatayım diye sorduğum anketin sonuçları :

1. yrh : %38
2. dmg : %26
3. yrg : %20
4. ymg : %9
5. drg : %7
6. dmh : %5
7. drh : %5
8. ymh : %4

şimdi beyler bu kızlardan kodlarla bahsedeceğimize, belli isimlerle bahsedelim. götüme göre her kız modeline birer isim koydum.

yrh : türk kızı (yatırımcı, reddeden, hayalperest)
dmg : cazip kız (deneyci, meşrulaştıran, gerçekçi)
yrg : meraklı kız (yatırımcı, reddeden, gerçekçi)
ymg : çağın kızı (yatırımcı - meşrulaştıran - gerçekçi)
drg : dansöz (deneyci, reddeden, gerçekçi)
dmh : popüler kız (deneyci, meşrulaştıran, hayalperest)
drh : gösteriş kızı (deneyci, reddeden, hayalperest)
ymh : külkedisi (yatırımcı, meşrulaştıran, hayalperest)

bu gece türk kızını tamamlayacağım, vakit kalırsa (çok az uyudum), cazip kıza geçeceğim. buradan itibaren entrylerimi bi not defterine/worde falan kaydedin, çünkü ana rehberimiz bu olacak.

ymh : külkedisi (yatırımcı, meşrulaştıran, hayalperest) ile başlayacağız.


--- ymh : külkedisi (yatırımcı, meşrulaştıran, hayalperest) ---

---karakter analizi---

-genel bakış-

külkedilerinin taş olanlarına çok ender rastlanır. seksi, dekolte giyinmezler. buna rağmen şık giyinebilirler. zarif ve olgunlardır. dikkate değer, ne yaptığını bilen kızlardır. fazla çekici değillerdir, bu şekilde erkeklerin üzerlerine yapışmalarını engellerler.

eğer erkek arkadaşları yoksa, mutlaka erkek arkadaş arıyorlardır. işin garip yanı da, külkedilerinin genellikle erkek arkadaşı yoktur. bu garipliğe bi ekleme daha yapayım. çoğu erkek onların erkek arkadaşı olduğunu zanneder. çünkü kalıplı, iyi bi görünüşleri vardır, göze batmayan zarif bi cinsel çekicilikleri vardır, ve dişilik enerjileri çok fazladır.

külkedileri genellikle bi çok kalp kırıklığı yaşamıştır. kalplerini, sevgilerini bastırırlar ve umutların ve hayallerin dünyasında yaşarlar.

gerçekten hoşlandığı bi erkeğin yatağına girmek için bi çok duvarlar örmezler. onlar için, kaçmayacak bi erkekle sevişmek, mantıklı bir şeydir. hani kızların "beni kullanmak" dediği, bizim "sikip atmak" dediğimiz durumları hissetmezse, kedinlerini güvende hissediyorlarsa sekse hayır demezler. çok tutkuludurlar, (hatta benim son analiz ettiğim külkedisinin adı tutku'ydu * , insanlara çabuk ısınırlar. sık sık bu tutkuları onların başını derde sokar. çünkü, tatlı konuşmaya yatkındırlar. duygularının bulanmasına izin verirler (hayat maratonundaki en iyi erkeği bulabilmek için).

eğer onlara, uzun vadeli ilişki yaşanabilecek bi erkek imajı çizerseniz, bi kadını cinsel açıdan tahrik etmeyi bilirseniz, külkedileriyle çok güzel ilişkiler kurabilirsiniz. eğer cinsel konularda çekingenseniz, onun ilk erkeği gibi karaktersiz gözükürseniz, bağlarını hemen kopartır.

külkedilerinin güçlü duygulara ve gelecek için umuda ihtiyaçları vardır.


-arzuları-

bi külkedisi bi erkekte "güç" ve "hassaslık" arar. erkeğin, heyecan verici hayatı veya sosyal ortamlardaki dominantlığıyla pek ilgilenmez. karakterli, sessiz erkekler çok ilgisini çeker. sizin kendi umutlarınıza, korkularınıza, hayallerinize, güvensizliklerinize katlanamaz.

kesinlikle bu tip kızlara karşı, daha duygusal veya daha güvensiz (özgüvensizliği de içeriyor) gözükmeyin. savunmasızlıklarınızın altında büyük bi güç yatmasını ister.

bi yatırımcı oldukları için, bu tip kızlar uzun vadeli ilişki arar. bunun anlamı, bu kızlarla fuckbuddy (sadece seks arkadaşı) olamayacağınız anlamına gelmiyo. bu işin olayı, bu sevişmelerinizin bi süre sonra ciddi bir hale geleceğinin telkinlerini vermektir.

bu kızlar size yapışmadan, sizinle yatabilirler. sevişmeyi sevdikleri için mükemmel bi kız arkadaş olabilirler. bu kızlar son derece cinselliğe meyillidirler, bunun için biterler (ne kadar çaktırmamaya çalışsalar da). sizin hedefiniz kızla, "sadece cinsel arzularınız için" birlikte olmadığınızın telkinlerini vermektir. ona sevginizi hissettirin ama kesinlikle ve kesinlikle "onu hissetmeye ne kadar bağlandığınızı" ve "onu ne kadar çekici/dişi" bulduğunuzu hissettirin. fuckbuddy yapmak için, daha güçlü bi ilişki için vermeniz gereken telkinler bunlar.

-bu kızlar istediklerini nasıl elde eder-

bu kızların, erkek bulma taktikleri zamana bağlı olarak, sürekli değişir. çünkü sürekli hayatına bi göz atarlar, ve bi erkek arkadaş gerektiğini düşünürler. cumartesi günleri için hep programları vardır, ama öyle cafede/barda herkesin dikkatini çeken, ama milletin konuşmaya korktuğu tipler değildirler.

eğer kız, ileriyi planlayan bi ruh halindeyse, çekici giyinir ve üstündeki balla bütün arıları cezbetmeye çalışır. sonra zayıf olanları eler ve en çok "erkek arkadaş olma" potansiyeli olanı seçer.

kendi ilgilendiği şeyleri tam olarak bilmezler, anlamaya/çözmeye çalışırlar.

bi külkedisi için, sevişmek ilişkinin devam ettiğini gösteren bi konuşma gibidir.

kızların peşinden koşan erkeklere ilgi duymazlar. bulacakları kişi sadece onunla ilgilenmelidir, ayrılır ayrılmaz başka kızlara yönelecek bi tip olmamalıdır.

külkedileri, cinsiyetler konusunda gerikafalı düşünür. erkek hesapları ödemelidir (özellikle ilkinde). kendilerini, yuva kuracağı adamla kurduğu hayallerde ev kadını rolüne sokar. statü veya başarı peşinde değillerdir. erkeğin ona duygusal destekte bulunmasını ve, en önemlisi onu sevmesini isterler.


---taktikler---
beyler güç'ten kastım, güçlü karakterdir.

--konuşma--

-ateşleme-

külkedilerini etkilemenin en iyi yolu, direk, dürüst, ağırbaşlı olmaktır.

bu tip kızlara genellikle çok tatlı olduklarını (dikkat edin seks mesajı yok), ona bakarken doğru düzgün düşünemediğinizi söyleyebilirsiniz direk. çok basit, ve onları etkiler. çünkü direk, dürüst ve ağırbaşlı bi tavırdır bu yaptığınız.

unutmayın dürüst ve doğrudan konuşmak, ukalalık veya agresiflik değildir, bu ince çizgiyi koruyun.

zekice edilmiş iltifatlar kesin işe yarar. fakat bunlar sadece kadınlara özgü söylenen, "çok güzelsin" tarzı şeyler olmamalı. onu özel hissettirmelisiniz. kalabalık bi yerde, onu belirgin eden net özellikleriyle onu övmelisiniz.

-hareket-
bu şekilde ani ve beklenmedik bi hareketle buzları kırdıktan sonra, ona hayatıyla ilgili sorular sorun, ve kendi deneyimlerinizle bağlantılar kurarak anlatın. bu şekilde güzel bi alış-veriş dengesi kurun, bi konuyla ilgili ne düşündüğü ve ne hissettiğine odaklanın. bunu anladığınızı belirtin. mantıklı konular açmayın, kızın hayalperest yanı bu durumdan sıkılır.

işaret ettiği şeylere dikkat edin, bu konular hakkında kendi yapacaklarınız/yaptıklarınız ile ilgili konuşturun. onu daha fazla tanımak istediğinizi (böyle aç gibi söyleyerek değil, telkin ederek, "bu konuşma bana yetmedi, seni tam anlayamadım" gibisinden) belirtin bu onun yatırımcı kısmının ilgisini çeker, çünkü siz onu "uzun sürede" tanımak istiyorsunuzdur.

-bağlama-

bu kızlar seksle ilgili konuşmaktan tahrik olur ve tutkuları uyuşan insanları sever. onu ruhsal olarak tahrik eden erkekler çok dikkatlerini çeker. fiziksel bi temastan önce bunu yaşamak ister. kızı yatağa atmak istiyorsanız, öncelikle konuşmalarınıza cinselliği dahil edin (bu anlattığım olaylar aylara dağılacak bi süreç değil, yukarıda anlattıklarımı yaptıktan 5 dakika sonra hemen deneyebilirsiniz).

bu seks göndermelerinizi, üstü kapalı bi şekilde yapın, bu onu heyecanlandıracaktır.

(eğer kızla aranızda henüz iyi bi iletişim oluşturamamışsanız, bu konulara giremiyorsanız, yukarıdaki aşamaları üç dört gün sürdürün)

kıza mesela en çok nerelerinden öpülmesinin hoşuna gittiğini sorun.

saçlarının tutulmasından/okşanmasından hoşlanıp hoşlanmadığını sorun.

ona cildinin ne kadar pürüzsüz olduğunu ve dokunmanızın çok hoşuna gittiğini söyleyin.

(bu kısımlarda rahatlık çok önemli, unutmayın, kıza "seni sikicem" mesajını tam verdiğiniz an kaybedersiniz, bunları rahat bi şekilde, konuşma arasına, "öylesine" serpiştirin)

kızın ilgi alanlarını ve hobilerini sorduktan sonra? tak diye "seni ne heyecanlandırır, ne arzulandırır?" diye sorun. unutmayın burada kızın bilinçaltına gidiyoruz, belli noktaları uyarıyoruz. telkin sistemi. sakın açık bir şekilde seks amacınızı belli etmeyin, masum bir şekilde söyleyin/sorun/yapın bunları.


--fizikselliği--

-vücut dili-

göz kontağı çok önemlidir. ama başlangıçta kızın kişisel alanını istila etmeyin, sadece siz konuşurken gözlerinin içine bakın. sonraları, aranızda diyaloğun seviyesinin arttığını hissettiğinizde, kızın sizi merak etmeye başladığını düşündüğünüzde, kişisel alanı falan siktir edin. sadece iki kişilik bi daire çizin. kız anlatırken filan da sürekli göz teması kurun.

sürekli göz kontağı kuramazsınız, bu imkansız bi şey, bu sıralarda da kızın omuzlarına boynuna bakın, öpmek istediğiniz her küçük noktaya yerlere bakın. ama bu işlemi o konuşurken yapın, bir şey söyleyeceğiniz zaman hemen gözlerine bakın.

bu tip kızları en heyecanlandıran şey, o konuşurken gözünüzle boynunu süzmeniz, takip etmenizdir.

-dokunmak-
koluna yapacağınız hafif dokunuşlar (klişelerin aksine, bacağa, göte, bele yönelmiyoruz, siz ince bi insansınız), başlangıç için güzeldir. kızın sizin hakkınızda "bedensel teması seviyo" düşüncesine sahip olmasına izin verin.

bütün bu anlattığım taktikler, kızla aranızda "arkadaşlık bağı" varsa bunu öldürür. çünkü artık onu nasıl heyecanlandıracağınızı biliyorsunuz.

kesinlikle emin hareketler yapın, unutmayın ki bu kız modeli için kendinden emin olmak zorundasınız. nereye dokunacağınızı tamamen bilerek yaklaşın. bu ona çok çekici ve tahrik edici gelecektir.

etkileşiminiz ilerledikçe, temasınızı arttırın. kızın kollarının iç tarafına küçük parmak temaslarında bulunun. saçını okşayın. karşı karşıya otururken centilmen bi şekilde ellerini tutun, ve gözlerinin içine bakın.

eğer dans ediyo/eğleniyosanız, yavaş hareket edin. hızınızı %50 düşürün. kız, sadece ikinizin olduğu bi dünyada zannetsin kendini. mesela ben, bu tipten bi kıza, sürekli insanlardan ayrı bi dünyada yaşadığımızın telkinini veriyordum, ben mutluluktum, dünya mutsuzluktu. kız benimle mutluydu, ama ben ayrılınca ağır bi depresyon (mutsuz dünya algısı) geçirdi. yani bu telkinler ciddi anlamda çok güçlüdür. çünkü insanın en savunmasız yerine, bilinçaltına gider.

-cinsellik-

cinsellik, başta müthiştir. yatakta sıkıcı, monoton olmamalısınız. yatakta ara sıra masum bi sapıklıkta davranışlarda bulunun, özellikle önsevişme sırasında. sike sike oral seks yapmak zorundasınız. bunu iyi yapmaya çalışın, kızın vücudundaki her detayı keşfedin.

misyoner poziyonunda başlayın, sonra köpeklemeye dönün. hafif saçını çekebilirsiniz, şaplak atabilirsiniz (yumuşakça yapın bunları, olumsuz tepki almazsanız dozajoı yavaş yavaş arttırırsınız). kıza çok seksi olduğunu ve sizi deli ettiğini söyleyin.

ona onsuz tatmin olamayacağını söyleyin. kızın yatakta itaatkar olmasını sağlayın, kişilik yapıları bunu onaylar. kontrol hep sizde olsun, ve kıza sizi ne kadar azdırdığını gösterin.

alttan alta kıza minnetar olun beyler, yatakta sınırları zorlayabildiğiniz (ki hafiften zorlamanız gereken) kız tipidir bunlar.

kız kendi sınırlarını zorladığında ve sizinle yeni bi şeyler denemek istediğinde, iş tamamdır, tam olarak köleniz haline getirmişsiniz demektir, size yakın hisseder, çünkü bu onun için sadece ikinizin olduğu bi maceradır.

külkedisini bitirdik beyler (ankette sonda gelen), şimdi ankette birinci gelen yrh (türk kızı) ile devam ediyoruz.


merhaba arkadaşlar,

bi dostumuz, "bununla ilgili günlük tutulsa iyi olur" diyo "nerelerde hata yaptığını" falan anlamak için. böyle bi projeye son derece destek veriyorum. bu günlüklerin paylaşıldığı, tarafımızdan yorumlandığı bi site açabiliriz. sadece yazı okumaktan çok daha fazla katkısı olur size, hem de ben neleri eksik anlattığımı/genel yapılan hataları filan görürüm.

genel sorularınızı formspringten kopyala yapıştır yaparak yanıtlıyorum.

---
soru : hocam insan karakterini ne kadar gizleyebilir ki? mesela külkedisi için ele alalım diyosun şöyle davrancaz ağırbaşlı olcaz laubali olmıycaz. bunlar eğer benim karakterime aykırıysa bunları sadece bi süreliğine yapabilirsin sonra kız seni anlar ve sie eder

cevap : çok dikkatli olacaksın. profesyonel bi yalancı olacaksın. bütün kızlara özünü gösterirsen, nabza göre şerbet vermeyip herkese aynı davranırsan zaten bi sik elde edemezsin. kızı yatağa atana kadar bu şekilde devam et, yatakta yeni bi pozisyon/yeni bi fikir ortaya attığı an istediğini yapabilirsin. kız kontrolün altındadır. dediğim ana hatlara çok yoğunlaşırsan, zaten karakterini bastırır onlar, kız sende onları görmeye başlar hep. biraz senin çaban sayesinde olacak iş bu.

---

soru: külkedisine örnekli diyaloglar yaz amk.. hemen yatağa atma.

cevap: bi şeyin üstüne çok yoğunlaşınca dayanamıyorsunuz, şimdi de kaba taslak gittiğimi söylüyorsunuz. şu ana kadar verdiğim bilgileri sentezleyerek bütün diyalogları oluşturabilirsin, senin bilgine/tecrübene kalmış. ha ben böyle her modeli anlatıp kesecek miyim? hayır, hala ilgi olduğu sürece (ve ilgi kesilmeyecek gibi duruyo) tek tek ayrıntılı örnekler vereceğim, tecrübelerimden/ilişkilerimden paylaşımlar yapacağım, örnek diyaloglar vereceğim. ama dediğim gibi şu ana kadar verdiğim bilgiler, seni sen fark etmesen de öyle şekillendirdi ki, şansın %10'dan %90'a fırladı, olayı %100'e çekmek şu ana senin çabanla olacak bi iş. ama ben en baştan beri %100'ün garantisini veriyorum. daha yazı bitmedi yani..

--- yrh : türk kızı (yatırımcı, reddeden, hayalperest) ---

---karakter analizi---

evet beyler, geldik en çok ilginizi çeken, toplumda en çok gözüken örneğe (bu yüzden bunlara türk kızları dedik). beyler türk kızı lafına takılmayın. türk kızı diye bi genelleme yapılamaz. türkiyede de bu 8 tipten bolca bulunmaktadır. genellikle kızların çizmek istediği/çizdiği/ideal imajı yrh'dir. bu grup kızlardan sürekli türk kızı diye bahsedeceğim, "türk kızı böyle değil hamuagoyum" diye homurdanmayın, unutmayın, "türk kızı", "yrh" kodunun bi karşılığı.

-genel bakış-

türk kızları en tipik, eski kafa kız modelleridir. bunların bütün bu pskiolojilerinin küçükken anlatılan masallardan, dinlediği şarkılardan, izlediği filmlerden geldiğini düşünüyorum. şiddetli aşk şarkılarıyla büyüdüler ve hep o "gerçek aşk"ı aradılar. romantik filmler izlediler, hep o'nu aradılar. ve masallarda kendilerini hep prenses yerine koyup, beyaz atlı prenslerini beklediler.

türk kızları, gün içinde, mükemmel erkeğin hayatına dahil olacağını düşünün. bu şekilde romantik kaçamaklar yaparlar. beklentileri her zaman uzun süreli ilişkidir.

bi türk kızı için, uzun süreli ilişkinin potansiyeli, her şeydir. bütün ilişki algısı buna odaklıdır. buna göre ilişkiye girer veya girmez. bu durum kızın illa bi erkek arkadaşa veya kocaya ihtiyacı olduğu anlamına gelmez (bunlar sosyal etiketlerdir). bu tip kızların daha derinlerine inmeli, ve onları duygusal ve cinsel anlamda tatmin etmelisiniz.

daha önce samimiyetsiz veya çapkın bi kaç tip yüzünden psikolojileri bozulmuştur. türk kızıyla takılırken başka bi kız görmeniz sorun teşkil etmez. ama eğer yalan söylemeye veya bunun üzerini örtmeye çalışırsanız, kızın sizinle olan bütün gelecek umutları çöker. çünkü ona göre her ilişki (platonik, romantik vs..) dürüst olmak zorundadır.

bu durum gözkorkutucu gözükebilir. ama bunun için de taktiklerimiz var, unutmayın biz kızların kölesi olmuyoruz, kızlar bizim kölemiz oluyo.

-arzuları-

türk kızları, erkeğin sabırlı, centilmen ve tatlı olmasını ister. fakat yine de "kötü çocuk"la çıkan (kabadayı, hırsız uğursuzun teki) türk kızları görebilirsiniz. bunun nedeni onların duygusal bağlılıklarıdır. onların duyguları, her şeyin üstünü örtebilir (bu da bize nefis bi koz katıyor).

bu tip kızlar aşırı duygusal ve hassastır. bunu bir şekilde dengelemek gerekir. mesela onun erkeği öyle çabuk üzülen bi tip olmamalıdır, soğukluğunu korumalıdır. ve kızı bazı şeylerle yüzleştiren bi tip olmalıdır. fakat bu tip kızların etrafında olan her erkek, biraz da olsa empati duyusunu korumalıdır. çünkü kızın ruh halini anlayabilmelidirler. bu durum kızı rahat ve güvende hissettirir.

kız böyle bi güveni tatlı kelimelerle hissedemez. erkek ona fiziksel bazı gösteriler yapmak zorundadır.

gizemli, ulaşılamaz, gergin, depresyondaki, artistik, aykırı tiplere ilgisi vardır bunların (beyaz atlı prens uzaktan gelir, alışılmış değildir). bi erkeği "soğuk taraf"tan yanına çekmek ister. onu kalbiyle ısıtmak, onun kalbiyle ısınmak ister.

bu tip kızlar sizi evcilleştirip, bastırırsa bu tip başka erkeklere ilgi duyar. yani cinsel açlığınızı bu tip kızlarlayken koruyacaksınız, kızın istediği tip olursanız, kız ilgisini kaybeder.

türk kızlarının neden piç, çapkın erkeklere ilgi duyduğunu anlıyorsunuzdur?

kız hala sizi bastırmaya çalışıyorsa (dışarıdaki kızlara olan ilginizi, bazı uç düşüncelerinizi, karakterinizi) buna izin vermemelisiniz. kızın dişiliğini kullanarak sizi etkilemesine fırsat tanımamalısınız. eğer öyle yaparsanız, kız aşırı uysal ve sıcak bi tip olur. hem size bi çok konuda duygusal destek olur, hem de yatakta elinden gelenin en iyisini yapar.


beyler bugünlük performansım sıfırlandı benim, uykusuzluğa yenik düşüyorum, bugünlük bu kadar kesmek zorundayım, kafamı toparlayamıyorum. yazdığım her tipi mutlaka okuyun, hem tipleri anlamanıza yardımcı olacaktır, hem de kızları çok iyi tanımanızı sağlayacaktır. yarın gün içinde de abanıp, türk kızlarını tamamlayıp, kalan 6 tipi de bitirmeyi planlıyorum. sonra ayrıntılara, tecrübelerime falan geleceğiz. hepinize çok çok teşekkürler, bugünlük affedin beni.

benimle olan herkese çok çok teşekkürler.


BAŞARILAR

çokj dasvohnswdfvwbwrbvw